Víte o tom, že menstruační vložky jsou vyráběné z odpadních materiálů o tamponech raději ani nemluvím? Přijde mi hrozné, že na tak důležité orgány si přikládáme odpad. Čínští lékaři ale vyvinuli vložky, které nejsou jen menstruační, o to jsou zajímavější.

Podívejme se na krátké video o výrobě vložek a zamysleme se co vlastně používáme na tak choulostivá místa a zda problémy, které máme, nemáme zrovna z nich…. 

Už víme, že obyčejné intimky a vložky prodávané v drogeriích a obchodních řetězcích jsou neprodyšné, bělené chlorem, vyráběné z odpadních materiálů a nic kromě ochrany vám nenabídnou. 🤔

😍🔝 Pojďte vyzkoušet něco nového, revolučního, pocházejícího ze zkušeností tradiční čínské medicíny.

A to vložky, vyrobené z bavlněné tkaniny, výtažků z mořských řas a koncentrátu z výtažku bylin. Nejsou bělené chlorem a obsahují až 39 druhů aktivních bylinek, které působí na sliznice pohlavních orgánů a pomáhají harmonizovat tělo či zmírňovat ženské problémy (záněty, mykozy, zápach, podráždění, apod.).

Vložky nepoužíváme pouze během „našich dnů“, ale i jako prevenci a v situacích naší nepohody.

Při jakých problémech vložky dokáží pomoci?

✅ mykózy, záněty (močového měchýře, ledvin, vaječníků), výtoky, cysty

✅ silná, bolestivá menstruace

✅ hemeroidy

✅ upravení menstruačního cyklu

✅ neplodnost

✅ prostata

✅ inkontinence

✅ zlepšení sexuálního života

✅ přechod, návaly

✅ výkyvy nálad, deprese

Problematiku je nutné řešit komplexně. Většina z nás se začne zajímat, až když problém propukne. Prevence je důležitá! Je velmi žádoucí neřešit jeden problém, ale snažit se pohlédnout na stav celého organismu a působit na příčinu, nikoli potlačovat důsledky problémů.

Chcete vědět více? Napište mi.

TIANDE VLOŽKY JSOU NEBĚLENÉ CHLOREM, PRODYŠNÉ, SAVÉ, ŠETRNÉ K ŽENSKÉMU ZDRAVÍ A PLNÉ BYLINEK, KTERÉ UMÍ VYŘEŠIT PLNO NEDUHŮ.

Chcete katalog zdarma, vzorky produktů včetně bylinných vložek, nebo si rovnou nakoupit? 

Stačí kliknout na toto tlačítko

…a kontaktovat mě, třeba, pomocí formuláře.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *