Začala se psát první stránka naší nové knihy… Knihy s názvem Rok 2020. Než si začneme psát a tvořit vision board, neboli cíle, přání, sny a vize, měli bychom zbilancovat předchozí rok a položit si následující otázky:

  • Co se mi v roce 2019 povedlo?
  • Jaké kroky a strategie jsem použila k úspěšnému dosažení cíle?
  • Čeho jsem chtěla dosáhnout, ale nedosáhla? Co se mi nepovedlo a proč?
  • Jaké chyby jsem udělala?

Ano… Odpovědět na tyto otázky je mnohdy obtížné, ale jedině tak můžeme být lepší, vyvarovat se chybám a volit lepší strategie. Zároveň bychom měli uzavřít pomyslné dveře za minulostí, poučit se a otevřít novým, lepším zítřkům. Věříte na lepší zítřky? Musíte! Protože MY jsme ti, co si do cesty staví pomyslné překážky, ale když je překonáme a vytěsníme ze života i mysli, otevře se nám svět nevídaných možností.

Rok 2020 je rokem Krysy, který začíná 25. ledna a už od samotného počátku přináší vynikající vyhlídky. Je to rok příležitostí, postupů a celkově příznivého nastavení. Skutečně povzbudivé jsou podle čínského horoskopu vyhlídky pro rok 2020 v zaměstnání/podnikání.

Ještě nevíme, co nám rok 2020 napíše do příběhu, ale jedno je jisté, drtivou většinu zážitků, úspěchů a důležitých rozhodnutí píšeme my sami.

Pokud jsi ty otevřená novým možnostem… Kontaktuj mě.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *