Produkty společnosti tianDe nejsou obyčejnou kosmetikou, ale kosmeceutikou, které jsme se věnovali v jednom z minulých témat na mém blogu. Velkou výhodou pro všechny spotřebitele je široký sortiment přípravků denní spotřeby nejen pro ženy, ale i děti a muže, které nakoupíte na jednom místě a balíček vám přijde až domů. Žádné tahání těžkých tašek, žádné fronty a stres, nýbrž pohodlné objednávání z pohodlí domova, navíc s velkou členskou slevou a dárky za nákup či členství.

Mnoho lidí neznající produkty se mě ptá co mají v první objednávce vyzkoušet. Samozřejmě, že je velmi důležité vybírat produkty individuálně podle potřeb každého, ale pokud dotyčný/á zrovna v první objednávce chce spíše produkty pro zdraví, doporučuji tyto.

➡️ Fytogel Slaviton – na křeče a otoky, chladivý, ulevuje namoženým svalům, otokům nohou, pocitu těžkých nohou, pomáhá v prevenci proti křečovým žilkám, proti praskání žilek, pomoc s hemeroidy, snižuje horečku a alergické reakce, vhodné při bodnutí hmyzem, vhodné na proleženiny, opruzeniny, chladí popáleniny, vyhlazuje celulitidu, při namazání před sportovním výkonem zmírňuje uvolňování kyseliny mléčné a svaly tolik nebolí.
➡️ Natural Veil deodorant – Alunit aneb kámen mnoha využití. Alunit, kamenec, krystalový deodorant, minerální deodorant – průhledný kus minerálu, který je top mezi přírodními deodoranty. Je antibakteriální a antiseptický, umožňuje zdravé pocení, chrání před pachem potu a je 100% přírodní. Tím, že ho po použití umyjete, se na něm neuchytí žádné bakterie.
👏 Při pravidelném používání vydrží nejméně rok
👏 Neobsahuje aluminiové soli, alkohol, parabeny ani barviva
👏 Nezanechává stopy na oblečení
👏 Vhodný pro muže i ženy
👏 Bez vůně
👏 Šetří peníze i místo v kufru
👏 Dezinfikuje, antibakteriální a antiseptické účinky
➡️ Bylinné vložky podle vlastního výběru – Fytoterapie je využití léčivých bylin jako jeden z hlavních prostředků léčby a prevence onemocnění tradiční čínskou medicínou. Tiande vložky obsahují bylinné esence nebo přímo bylinky působící na ženské i mužské zdraví. TianDe nabízí několik druhů vložek/intimek a sortiment se neustále rozrůstá. Doporučuji v počátcích začít těmi nejjemnějšími. O vložkách se dočtete více na blogu.
➡️ Fytonáplast Jian Kang je náplast prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek esencí a aromatických olejů. Přípravek pracuje na principu „suché kapačky“: rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem. Chronické bolesti, záněty, rýma, protizánětlivý a protivirový účinek, zvyšuje pohyblivost kloubů, vleklé a chronické záněty kloubů, pomocník při rýmě, nachlazení, bolesti zubů, uší. Zde si můžete přečíst o fytonáplastech.
➡️ Fytonáplast Wutong je náplast prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek esencí a aromatických olejů. Přípravek pracuje na principu „suché kapačky“: rostlinné extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem. Univerzální náplast na bolesti, bolest, otoky, záněty, bolest svalů, kloubů, šlach, bolest hlavy, zubů, menstruace.
➡️ Balzám Talisman – podle mne nesmí chybět v žádné domácnosti a přes léto už vůbec ne. Pomáhá při svědění, dokonale uklidňuje podrážděnou pokožku a hlavně! Zmírňuje následky po spálení od sluníčka! Okamžitě uklidní kousnutí od komára.
➡️ Gel aloe vera – kdo neznáte kouzelnou rostlinu s léčivými vlastnostmi Aloe Vera? Věřím, že všichni jste o ní alespoň někdy slyšeli. U mne doma, kde jsou 2 malé děti nesmí chybět. Navíc tento malý pytlíček obsahuje téměř 99% této úžasné rostliny. Využití aloe vera:
💢 Hydratace pokožky
💢 Prevence proti malým jizvám po škrábancích
💢 Zklidňuje a změkčuje suchou pokožku
💢 Změkčující a hydratační přípravek po holení
💢 Hojí drobné ranky, spáleniny od sluníčka
💢 Pomáhá rychlejšímu průběhu hojení akné, oparů, aftů
💢 Vhodné použít na štípance od hmyzu
💢 Pomáhá při zánětu dásní
💢 Omezuje tvorbu lupů, mykóz a kožních zánětů
➡️ „Hadí“ pytlíčky – stříbrný i zlatý hadí pytlík obsahují tuk hada Mamushi, je to unikátní produkt, který má dokonalou schopnost proniknout do hloubky pokožky. Jedná se o krémy s nejsilnější koncentrací účinných látek v tianDe. Proto stačí opravdu malé množství.
💢 jsou vysoce regenerační a hojivé
💢 mají 10x vyšší koncentraci hadího tuku, než ostatní produkty této řady
💢 balení v malých sáčcích vhodné do kabelky
💢 ZLATÝ pytlík: protiplísňový a antibakteriální, obsahuje kafr
💢 BÍLÝ pytlík: vysoce regenerační, velmi jemné složení
➡️ Tělový krém Tekutá náplast – má zahřívací i chladící účinek při bolesti zad, bolesti kloubů, šlah a svalů, působí na otoky, při vymknutí, natažení svalů, zmírňuje bolesti po sportovním výkonu, zlepšuje lokální krevní oběh, vhodné pro dlouhodobě sedící, ležící, může se používat při zánětu, má silný analgetický a antibarkeriální účinek.
➡️ Detoxikační náplasti na nohy – účinně odstraňují toxiny z těla. Více si můžete přečíst zde.

Pro více informací a přesné použití jednotlivých produktů mě kontaktujte. Každý produkt, aby správně fungoval se musí použít správně. Navíc můžete nakupovat s více jak třetinovou slevou. Jak na to? Napište mi.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *