UDRŽUJTE SI SVÁ PRSA KRÁSNÁ A ZDRAVÁ

Každá z nás by se o své poprsí měla starat preventivně. Obzvlášť důležitá je pravidelná péče u žen, které alespoň jednou v životě rodily a kojily. V tomto období docházelo k tvorbě mléka a je třeba po ukončení laktace mléčné žlázy pročistit. I když jste to neudělala ihned…
‼️‼️ NIKDY NENÍ POZDĚ NA ŘÁDNOU PÉČI ‼️‼️
Ať jste slečnou, ženou co právě dokojila, nebo babičkou, očista je důležitá v každém věku. Doporučuji každé ženě projít očistou minimálně 2x do roka. Kromě péče se postaráte i o prevenci vzniku nádorového onemocnění v prsou. Co taková péče obnáší?

Bylinná směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy

Receptura bylinné směsi vychází z tradiční čínské medicíny. Má protinádorový a protizánětlivý účinek, posiluje imunitu a zdraví ženy, uklidňuje a má blahodárný vliv na nervovou soustavu.
Kotraindikace:
❌ kojící a těhotné ženy
❌ ledvinová nedostatečnost (lékořice)
❌ pravidelně vysoký tlak (u nepravidelného se naopak dá OPATRNĚ pít – harmonizuje kolísavý krevní tlak)
❌ přecitlivělost na jednotlivé složky bylin

Masážní olej „Tajemství blahodárných vrcholů“

Masážní olej obsahuje unikátní komplex přírodních extraktů a olejů, má příznivé účinky na mléčné žlázy, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních, aktivní látky pomáhají předcházet onemocněním prsou, zpevňuje pokožku prsou, dodává jí pružnost, 100% přírodní složení, bez parfemace a konzervantů.

Pro více informací a přesné použití jednotlivých produktů mě kontaktujte. Navíc můžete nakupovat s více jak třetinovou slevou.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *