Společnost, kterou Vám chci představit není nikdo jiný než tianDe!

TianDe je mezinárodní korporace zdraví a krásy, která byla založena před více než deseti lety a to v roce 2007 na Altaji. Altaj je jedním z nejekologičtějších regionů na Zemi. Region Altaj je téměř 2 000 km dlouhý a 600 km široký horský systém v centrální Asii na rozhraní Ruska, Kazachstánu, Číny a Mongolska.

V srpnu v roce založení tianDe (2007) se do Altaje vydala skupina některých českých Cimrmanologů, aby zdolala vrchol dosud nepojmenované hory a nazvali ji horou Járy Cimrmana. Výstup byl vykonán úspěšně a o jejich dobývání hory byl dokonce natočen film.

Zajímavost 🙂

Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie. Zejména starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu – to vše najdeme mezi základními pilíři tianDe.

Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012.


Nejprve si pojďme říci, co slovo “tianDe” znamená, protože význam slova je v tomto případě velmi důležitý a bude vás provázet celým světem tianDe.

Slovo tiande pochází z čínštiny a v překladu do češtiny znamená: Nebeská dokonalost. 

„Tian“ – nebe je symbol čistoty, vznešenosti a odtržení od pozemských věcí.

„De“ je velmi tenká primární přírodní substance, která je obsažena ve všech bytostech ve vesmíru, včetně lidského těla.

„De“ určuje narození a rozvoj člověka.
Celý proces rozvoje lidského života je pod vlivem „De“.
„De“ se přiklání k duchovní oblasti lidského života, a proto proniká hluboko do jeho vnitřního světa.
Od dávných dob se mezi duchovně vyspělými lidmi v Číně věnovala vzdělání „De“ velká pozornost.
Výběrem tohoto názvu si vybíráme svou budoucnost.

Každý z nás si zaslouží dokonalou péči… Odměňujte vaší pleť, vaše tělo a hýčkejte si to nejdůležitější – vaše zdraví. Dopřejte si sílu Tibetské medicíny a Altajské moudrosti v podobě tianDe produktů. Dopřejte si nebeskou dokonalost…  


tianDe – kvalita produktů a jejich složek

Při výrobě produktů tianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu. Některé z nich vám představuji i zde na blogu. 🙂

Produkty tianDe obsahují ve velké míře doslova vzácné přírodní ingredience a to: léčivé rostliny (ženšen, zázvor, lotos,…), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…). Rostliny, ze kterých se kosmetika vyrábí, jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi a to v určitých obdobích lunárního kalendáře. Voda používaná při výrobě produktů tianDe se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře. Produkty obsahují také unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík) atd.

Vysoká kvalita produktů TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2008, GMP, HACCP. V roce 2014 vyjádřilo korporaci TianDe uznání mezinárodní ekologické hnutí Terra Viva a společnost obdržela mezinárodní ekologický certifikát

Věděli jste, že výsledek použití produktů tianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou? Vyzkoušejte a přesvědčíte sami, tak jako jsem se na vlastní kůži přesvědčila já.

Společnost tianDe nenabízí pouze kvalitní produkty za výhodné ceny, ale také možnost spolupráce na základě marketingového plánu, který je velmi štědrý. Zajímá vás spolupráce?


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *