PATNÍ OSTRUHA je velmi bolestivý problém, který vám znepříjemňuje každý krok. Důležitý je detox a posílení ledvin. Vyčerpané ledviny a jejich nedostatečná čchi jsou důvodem vzniku patních ostruh.

Co to je patní ostruha?

Patní ostruha je zvápenatělá šlacha na plosce nohy, která vybíhá od patní kosti dopředu k jednotlivým prstům. Intenzivní, téměř nepřetržitá bodavá bolest v oblasti paty nám dokáže znepříjemnit život. Pokud zatím nechcete jít k lékaři a vyzkoušet něco v pohodlí domova, doporučuji produkty a postup , který pomohl nám.

➡️️ Cílený 10ti denní detox Master Herb náplastmi.
➡️️ Doporučuji čaj Tibetský sběr na podporu ledvin a hned poté Ostropestřec pro očistu organismu. Čaj Tibetský sběr můžete pít celoročně mimo dobu intenzivního opalování (pouze citliví jedinci, kteří by se mohli na sluníčku osypat). Čaj Ostropestřec můžete pít celoročně mimo zimní období, kdy nám játra odpočívají – tedy 15.11.-14.2. a také mimo dobu intenzivního opalování. Každý čaj pijte minimálně měsíc v terapeutické dávce 2-3 šálky denně. Udělejte 10 dnů přestávku mezi různými druhy čaje. Nikdy se čaje nepijou zároveň!
➡️ Na bolest lepíme fytonáplasti Zhui Feng Forte, které umí mírnit bolest okolních tkání (lepí se na patu), můžeme použít i Wutong nebo Jian Kang, podle toho, která náplast nám více vyhovuje.
➡️ 10ti denní kúra s fytonáplastí Yaoshen Forte – posiluje ledviny (lepí se na dráhu ledvin, 3 prsty pod ledviny).
➡️ Mazat, mazat a mazat Slavitonem.

Bylinami je potřeba působit déle a hlavně pravidelně každý den.

Zajímá vás více informací? Chtěli byste se na něco zeptat? Nejrychleji mne kontaktujte pomocí facebookového profilu. Pokud nemáte facebook, existuje celá řada možností jak mě kontaktovat.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *