„Pomáhám lidem najít práci, která je bude bavit a naplňovat.“

podnikání odstartovalo před několika lety. A já jdu krok po kroku ke svému cíli. Čím dál tím více se orientuji na ženy, které hledají práci. Na ty, které nehledají jen nějakou práci, ale práci, která je bude bavit a naplňovat. Mám svůj tým! Spolupracujeme, dávám jim rady, předávám know-how a především ukazuji svým vlastním příkladem, že když člověk dělá to, co ho baví, tak skutečně žije. Žije naplno a užívá si každého jedinečného dne.

Jsem perfekcionalista, takže moje plány do budoucnosti jsou vždy velké. Před dvěma lety, když jsem poznala společnost tianDe a možnost online podnikání, tušila jsem, že je to přesně to, co v tuto chvíli potřebuji. Říkala jsem si: „Bezva, můžu podnikat, pomáhat lidem, ale zároveň mohu být doma na rodičovské se svými dětmi a nebudu muset počítat každou korunu.“ (Všichni víme, jak je to u nás s výši rodičovské, že? 😀 )

Přece jen mám dvě děti, pořád ještě relativně malé, a ony jsou mým smyslem života a chci s nimi trávit svůj čas. Proto jsem se rozhodla, že je pro mne online podnikání to nejlepší.

Pomáhám lidem a to je poslání, které ve svém životě cítím a je momentálně to nejsilnější. A zároveň dělám to, co mě baví, naplňuje a dělá mi velkou radost.

Navíc mi hodně vyhovuje různorodost spojení toho, že udělám „živou“ akci, kde poznám lidi osobně, mám od nich hned zpětnou vazbu a jsem s nimi v kontaktu. A potom odjedu domů a pár dní píšu články, tvořím videa a komunikuji s lidmi na Facebooku, emailem, po telefonu, …

Zkrátka, dělám to, co mě baví a naplňuje a při tom pomáhám druhým i v tom, aby objevili svoji jedinečnost a našli práci svých snů. (Tak jako jsem ji našla já. 😀 )

Pokud také cítíte, že máte své poslání, že máte chuť začít tvořit něco svého, začněte a jděte za svými sny. Neříkám, že je to med a hned od začátku vám všechno půjde. Určitě nastanou i chvíle, kdy si budete myslet, že nevíte kudy kam, že budete hledat své první klienty a možná někdy i brečet do polštáře. Ale od toho jsem tady já a pomůžu vám to překonat.

Na druhou stranu, chvíle, kdy vám klienti budou psát krásné maily, děkovat vám osobně a vy budete vědět, že jste pro ně opravdu udělali něco velkého (nebo i malého), že jste jim nějak pomohli, zpříjemnili jim život nebo třeba jen daný okamžik, tyto chvíli vám vynahradí vše těžké, co v začátcích podnikání pravděpodobně zažijete.

A vy budete svým vlastním pánem, budete si dělat věci po svém, řídit svůj život.

Právě to jsou ty nejlepší chvíle, které člověk v podnikání zažije. Vždy ve chvíli, kdy mi další klientky píšou, že díky mně získaly svoji vysněnou práci, že dělají to, co je baví, tak cítím velkou radost.

Chvíle, kdy jsem i já nejšťastnější a cítím obrovský vděk vůči tomu, že jsem se svým podnikáním začala, že jsem se našla.

Chcete i vy získat finanční nezávislost? Napište mi.

 S Vaším e-mailem budu já, Jana Freigangová, zacházet podle mého nejlepšího svědomí, podle zásad ochrany osobních údajů. Vyplněním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Především s tím, že Vám budu zasílat zajímavosti a tipy s tématikou zdraví, krásy a podnikání v MLM. Svůj souhlas můžete odvolat skrze odhlašovací odkaz v každém emailu.