Chcete zlepšit svoji finanční situaci a líbilo by se vám pracovat z domova?

Hledáte něco v čem se realizovat, ale manuální zručnost k vašim silným stránkám nepatří?

Lákala by vás představa být součástí týmu, kde získáte know-how a veškerou podporu, kterou budete v začátcích samozřejmě potřebovat?

Uvědomujete si, že v podnikání nedostanete každý měsíc na účet fixní plat, ale že výše výplat bude záviset pouze na vás samotných?

Nechcete nic prodávat, ale líbila by se vám práce s lidmi, kterým byste svojí konzultantskou činností dokázali pomoci?  

Věřím, že pokud jste se na mojí stránce dostali až sem, chcete ve svém životě něco změnit a odpověděli jste většinou „ANO“.

I já byla na stejné startovní pozici jako vy a hledala jsem způsob jak do rodinného rozpočtu přinášet i během rodičovské dovolené nějakou tu korunu navíc a přitom dělat něco, co by mě bavilo. Našla jsem způsob jak si vydělat a z přivýdělku se časem stal hlavní pracovní příjem, díky kterému jsem mohla zůstat doma. Chcete také? Provedu vás a naučím vše, co umím já sama. Díky tomu, že jsem se do své práce zamilovala, jsem se i hodně naučila, poučila a vytvořila systém, který vás provede vším, co budete k práci potřebovat. Systém jsem vytvořila pro maminky na rodičovské dovolené, ale to neznamená, že ho nemohou použít i studenti či pracující.

Co znamená podnikání z gauče?

  • Práce z domova, nebo odkudkoli, kde je internet
  • Práce v čase, který si budete určovat sami
  • Práce, kde výše výdělku bude záležet jen a pouze na vás

Co vám mohu nabídnout

  • Maximální podporu, know how a motivaci
  • Školící systém s doprovodnými materiály
  • Získání znalostí o fungování online světa v čele se sociálními sítěmi
  • Tipy a triky jak se odlišit pomocí nejrůznějších nástrojů, abyste zaujali

Když jsem se do svého podnikání vrhla já, vrhla jsem se do něj po hlavě. Bez znalostí, bez know how. Nikdo mě nevedl za ruku a neukazoval jak to dělat či nedělat. Vy máte nyní vše na zlatém podnose. Stačí se pouze rozhodnout, udělat ten velký krok do neznáma a pracovat na své finanční nezávislosti. Však… řekněte sami… nelíbilo by se vám si jednoho dne na rodičovské dovolené/ v práci říci, že vaše měsíční výplata je už tak velká, že se nemusíte vracet do práce?

Pokud ano, není nic jednoduššího, než mi napsat.