Když se rozhodneme jít cestou beznákladového podnikání v MLM společnosti, vyvstává zásadní otázka… K jaké společnosti se mám připojit? Většina lidí „to zkouší“ u několika společností zároveň, ale to není ta nejlepší cesta, protože sedět na více židlích jednoduše nejde. Stejně tak jako neustálé obměňování společností a zkoušení štěstí jinde. Ani to nefunguje, protože se nikde nevypracujete a nakonec s prací skončíte a zanevřete na systém. Takových lidí je drtivá většina a za neúspěchem stojí několik faktorů, ale nejdůležitější z nich je „JÁ“. Vlastní JÁ, které bez vůle a vnitřní motivace nemá šanci uspět.

S networkingem mám zkušenosti od roku 2014, ale v původní společnosti jsem nikdy nebyla spokojena, nepojila mě s ní láska k produktům a souznění s její filosofií, možná proto, že žádnou neměla. To se změnilo, až když jsem vyzkoušela produkty nynější společnosti, které mi jako zázrakem vyřešily zdravotní problémy… Když jsem se o ni začala zajímat více, zjistila jsem, že máme společného více, než se zdá. Láska byla na světě, a když člověk miluje svoji práci, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Společnost, kterou vám chci představit, není nikdo jiný než tianDe!

💖 TianDe je více, než kosmeceutika…. tianDe je životní styl. 💖

Stala jsem se nezávislou konzultantkou mezinárodní korporace zdraví a krásy, jejíž název v překladu z čínštiny znamená „nebeská dokonalost“. Dokonalost, která byla vybudována na tisíce let starých recepturách Východu a Altaje, na což je společnost právem pyšná. Tato dokonalost byla znásobena výběrem místa sběru rostlin a bylin používaných při výrobě, kterým se stalo jedno z nejekologičtějších míst na planetě, nádherná pohádková Altaj. Region Altaj je téměř 2 000 km dlouhý a 600 km široký horský systém v centrální Asii na rozhraní Ruska, Kazachstánu, Číny a Mongolska. Tak se stalo roku 2007 a k dnešku korporace zdraví a krásy působí již ve 33 zemích. V České republice je tianDe od března roku 2012.

V srpnu v roce založení tianDe (2007) se do Altaje vydala skupina některých českých Cimrmanologů, aby zdolala vrchol dosud nepojmenované hory a nazvali ji horou Járy Cimrmana. Výstup byl vykonán úspěšně a o jejich dobývání hory byl dokonce natočen film.


Nejprve si pojďme říci, co slovo “tianDe” znamená, protože význam slova je v tomto případě velmi důležitý a bude vás provázet celým tianDím světem.

„Tian“ – nebe je symbol čistoty, vznešenosti a odtržení od pozemských věcí.
„De“ je velmi tenká primární přírodní substance, která je obsažena ve všech bytostech ve vesmíru, včetně lidského těla. „De“ určuje narození a rozvoj člověka. Celý proces rozvoje lidského života je pod vlivem „De“.
„De“ se přiklání k duchovní oblasti lidského života, a proto proniká hluboko do jeho vnitřního světa. Od dávných dob se mezi duchovně vyspělými lidmi v Číně věnovala vzdělání „De“ velká pozornost. Výběrem tohoto názvu si vybíráme svou budoucnost.

TianDe – kvalita produktů a jejich složek

Při výrobě produktů tianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které rostou divoce v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu. Některé z nich vám představuji i zde na blogu. 🙂 Produkty tianDe obsahují ve velké míře doslova vzácné přírodní ingredience a to: léčivé rostliny (ženšen, zázvor, lotos,…), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…). Rostliny, ze kterých se kosmetika vyrábí, jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi a to v určitých obdobích lunárního kalendáře. Voda používaná při výrobě produktů tianDe se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře. Produkty obsahují také unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík) atd.

Vysoká kvalita produktů TianDe je potvrzena mezinárodní certifikací ISO 9001 2008, GMP, HACCP. V roce 2014 vyjádřilo korporaci TianDe uznání mezinárodní ekologické hnutí Terra Viva a společnost obdržela mezinárodní ekologický certifikát. Kromě mnoha jiných ocenění se společnost v roce 2016 dostala v Rusku mezi TOP 100 nejlepších organizací v oblasti zdravého životního stylu a dlouhověkosti. Kromě výroby a prodeje se společnost snaží pomáhat na půdě dobročinnosti a charity, jako například prodejem medvídků či výstavbou lesů ve snaze zalesnit planetu.

TianDe je prostě srdcová 💖 záležitost, které jsem nepropadla sama. Jako historik jsem vždy inklinovala k tajuplným krásám Východu, nádherným až dech beroucím stavbám, historii, filosofii, umění, léčitelství, … a právě tianDe a filosofie společnosti si zakládá na léčebných tradicích Číny a Tibetu, protože je přesvědčena, že v přírodě je možné nalézt vše co pro krásu a zdraví potřebujeme a díky moderním technologiím se snaží tyto přírodní komponenty využít beze zbytku.


Chcete se podívat na katalog tianDe?