Vydělávat z domova za půl roku 20-30.000 Kč? Žádná utopie, ale realita.

V jednom z minulých článků jsme si vysvětlili, co znamená networking a proč je stále oblíbenější pracovní možností. Nevěřící Tomášové si budou na čelo ťukat neustále. Nic neztratí, ale také nic nezískají a neustále budou lamentovat nad svým životem, aniž by ho zkusili změnit a zlepšit. I já taková byla, proto je chápu, ale nebála jsem se něčeho nového a své finanční nezávislosti dosáhla. Nyní pomáhám ostatním dosáhnout jejich snů a cílů.

Ti odvážní „to zkusí“ a buď nebudou mít dostatečně silnou vůli a vnitřní motivaci, nebo ano a mohou dosáhnout neomezeného finančního příjmu. Je pouze na nich, jakou cestou se vydají a zda své příležitosti využijí.

Jak tedy dosáhnout 5 – 30 000 Kč příjmu u networkingové společnosti?

  • Abychom mohli spolupracovat s jakoukoli networkingovou společností, musíme si sami její produkty osahat, očichat a vyzkoušet. Nemůžeme přece doporučovat něco, s čím nemáme osobní zkušenost.
  • Uvědomit si, že MLM stojí na týmové spolupráci a jako sólový hráč to nikam nedotáhnete. Musíte komunikovat se svojí nově získanou komunitou, sbírat informace, učit se od zkušenějších, zjišťovat informace o produktech, společnosti. K tomu všemu pomáhá i naše facebooková skupina, kde nováček získá veškeré informace a dostane se mu jakékoli pomoci, o níž požádá.
  • Když o produktech něco víme a máme je sami vyzkoušené, musíme o nich začít mluvit. Je jedno jestli v online nebo offline světě. Každému vyhovuje něco jiného a svůj komunikační um si musí vyzkoušet a vypilovat. Nejlepší je působit online i v živém světě, aby klientela byla co nejrozsáhlejší. Nemusí produkty prodávat, stačí nabízet možnost získání VIP karty s členskou slevou na celý sortiment.
  • Znát marketingový plán společnost, umět klientovi zřídit slevu a zákaznickým servisem se o něj postarat, aby byl maximálně spokojen.
  • Pracovat soustavně… Pracovat každý den a nepřestávat, ani když se nedaří.

Zdá se to velmi jednoduché, že? Ono to jednoduché opravdu je. Pravidla networkingové společnosti jsou daná, není třeba vymýšlet a tvořit něco nového. Duplikace hraje v tomto případě nezastupitelnou roli. Proto je velmi důležité a kladu a to zvláštní důraz, vybrat si takovou komunitu/tým (mentora, konzultanta), která bude nováčkovi oporou a se vším mu ochotně pomůže a poradí. Plácat se v tom sám není ideální a většina takových nováčků to po čase vzdá… Jednoduché to opravdu je, ale je to práce jako jakákoli jiná, člověk se musí chtít učit něčemu novému, zdokonalovat se, hledat cesty jak být lepší a ne důvody proč to nedělat.

Třeba vás to bude bavit, třeba si vyděláte na nové auto, na dovolenou, lepší bydlení, třeba se nebudete muset po rodičovské dovolené vracet do práce, třeba budete moci opustit dosavadní vámi nemilované zaměstnání. Každý máme nějaký sen… Realizujte ho… Jsem ochotna předat své know-how a být dobrým mentorem, nabízím i oporu funkčního týmu.

I kdyby byznys u networkingové společnosti nebyl pro vás tím pravým ořechovým, věřím, že kvalitní produkty tianDe vás nadchnou natolik, že budete využívat velkou členskou slevu pravidelně. Pokud chcete být pouze samospotřebitel a hledáte vhodného konzultanta, který má svoji práci rád, rozumí jí a se vším vám vždy pomůže, stačí mne kontaktovat. Reaguji neprodleně, poradím, pomohu a v případě zájmu nastavím slevu na e-shop.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *