Víte o tom, že menstruační vložky jsou vyráběné z odpadních materiálů o tamponech raději ani nemluvím? Přijde mi hrozné, že na tak důležité orgány si přikládáme odpad. Čínští lékaři ale vyvinuli vložky, které nejsou jen menstruační, o to jsou zajímavější.

Podívejme se na krátké video o výrobě vložek a zamysleme se co vlastně používáme na tak choulostivá místa a zda problémy, které máme, nemáme zrovna z nich…. 

Už víme, že obyčejné intimky a vložky prodávané v drogeriích a obchodních řetězcích jsou neprodyšné, bělené chlorem, vyráběné z odpadních materiálů a nic kromě ochrany vám nenabídnou. 🤔

😍🔝 Pojďte vyzkoušet něco nového, revolučního, pocházejícího ze zkušeností tradiční čínské medicíny.

A to vložky, vyrobené z bavlněné tkaniny, výtažků z mořských řas a koncentrátu z výtažku bylin. Nejsou bělené chlorem a obsahují až 39 druhů aktivních bylinek, které působí na sliznice pohlavních orgánů a pomáhají harmonizovat tělo či zmírňovat ženské problémy (záněty, mykozy, zápach, podráždění, apod.).

Vložky nepoužíváme pouze během „našich dnů“, ale i jako prevenci a v situacích naší nepohody.

Při jakých problémech vložky dokáží pomoci?

✅ mykózy, záněty (močového měchýře, ledvin, vaječníků), výtoky, cysty

✅ silná, bolestivá menstruace

✅ hemeroidy

✅ upravení menstruačního cyklu

✅ neplodnost

✅ prostata

✅ inkontinence

✅ zlepšení sexuálního života

✅ přechod, návaly

✅ výkyvy nálad, deprese

Problematiku je nutné řešit komplexně. Většina z nás se začne zajímat, až když problém propukne. Prevence je důležitá! Je velmi žádoucí neřešit jeden problém, ale snažit se pohlédnout na stav celého organismu a působit na příčinu, nikoli potlačovat důsledky problémů.

Chcete vědět více? Napište mi.

TIANDE VLOŽKY JSOU NEBĚLENÉ CHLOREM, PRODYŠNÉ, SAVÉ, ŠETRNÉ K ŽENSKÉMU ZDRAVÍ A PLNÉ BYLINEK, KTERÉ UMÍ VYŘEŠIT PLNO NEDUHŮ.

Chcete katalog zdarma, vzorky produktů včetně bylinných vložek, nebo si rovnou nakoupit? 

Stačí kliknout na toto tlačítko

…a kontaktovat mě, třeba, pomocí formuláře.

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *