Neměli jste ještě tu čest vyzkoušet bylinné vložky/intimky tianDe? Představuji Vám návod jak s nimi začít zlehka, aby si tělo na příliv bylinek zvyklo bez problémů.

Nejprve si ovšem musíme uvědomit, že návod je obecný a každé tělo je jiné, každá z nás řešíme jiné problémy v jiném věku a i doba a intenzita používání bude spočívat na stavu každé ženy individuálně.

Co to je FYTOTERAPIE?

Fytoterapie je využití léčivých bylin jako jeden z hlavních prostředků léčby a prevence onemocnění tradiční čínskou medicínou. Tiande vložky obsahují bylinné esence nebo přímo bylinky působící na ženské i mužské zdraví.

TianDe nabízí několik druhů vložek/slipovek a sortiment se neustále rozrůstá. Doporučujeme v počátcích začít těmi nejjemnějšími.

1️⃣ Na začátek si můžete vybrat mezi Nefritovými vložkami aloe vera s 19 bylinkami (intimky) nebo Nefritovými slipovými vložkami s anionty. Používat je začínáme po skončení menstruace po dobu minimálně 10 dní v kuse. 1 vložku používáme max. 12 hodin.

2️⃣ Na počátku jakékoli kůry je třeba řešit otázku ledvin, a proto nasadíme 10ti denní kůru s vložkami Jemná péče a podpoříme lepením náplasti Yaoshen Forte na oblast ledvin vždy večer.

3️⃣ V době první menstruace použijeme menstruační vložky Nefritová svěžest.

Po celou dobu prvního měsíce používáme
➡️ intimní gel s koloidním stříbrem – cíleně spolupracuje s ostatními produkty
➡️ pijeme čaj tibetský sběr – obsah bylin v čaji pomáhá cíleně čistit střeva, ledviny, posiluje pánevní dno
➡️ užíváme Citrokalcevit kvůli odkyselení organismu

4️⃣ Po skončení menstruace pokračujeme v používání intimek s anionty nebo už můžeme nasadit vložky energie bylin (silnější, ale už máme tělo připravené na přísun více bylin).

5️⃣ V období druhé menstruace používáme vložky Energie bylin, ale nyní již denní a noční.

6️⃣ Třetí měsíc – Pokračujeme vložkami Energie života s 38 druhy bylin. Tyto vložky jsou nejsilnější, protože obsahují samotné byliny. Na preventivní kúru spotřebujete 10 kusů, které používáte 30 dní. Prvních 7 vložek se používá denně celých 24 hodin, zbylé 3 použijete 1x týdně. Pokud řešíte větší problém a nejen prevenci, můžete tuto vložku nosit po dobu mezi dvěma menstruačními cykly i déle.
‼️ Tento krok je zařazen na 3. měsíc (3. cyklus), ale můžete použít již 2. měsíc místo 4. fáze. ‼️ Individuální.

Po celou dobu druhého měsíce používáme:
➡️ Voluptu, pro zpevnění pánevního dna a regeneraci hladkých svalů.
➡️ Ženský čaj – mezi čaji děláme 10ti denní přestávku!
➡️ pokračujeme Citrokalcevitem
➡️ individuálně (2. nebo 3. měsíc) přidáme podporu jater (velice důležité) Funkční komplex „Ostropestřec s riboflavinem“ …

Chcete vědět více? Napište mi.

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *