Fytogely a fytonáplasti od společnosti tianDe pracují na principu tzv transdermální terapie. Existuje mnoho způsobů léčby bolestí a léků. Ovšem medikamentózní léčba není zcela bezpečná a způsobuje problémy jiných orgánů, jako například trávicího traktu, jater, ledvin a srdce. Lokální terapie a fyzioterapie poskytuje zase dočasnou úlevu od bolesti a mnohdy ani to ne. To je důvod, proč se v posledních letech stále více hovoří o transdermální terapii.

Transdermální terapie je v současné době jeden z nejlepších způsobů jak rychle, cíleně a efektivně řešit problém. Je tím nejšetrnějším způsobem jak podat potřebnou látku do těla, protože nezatěžuje ani trávicí trakt, ani játra, ledviny, prostě žádné orgány.

Transdermální terapie tedy spočívá v doplnění chybějících látek do organismu přes kůži, umožňuje tak téměř 100% vstřebání přípravku a navíc v místě, kde je ho třeba. Účinek té úlevy od bolesti je tedy mnohem rychlejší, než když si vezmete tabletku.  Ono je to i logické, protože vás třeba bolí hlava, ted si vezmete tabletku a pošlete jí úplně opačným směrem, než kde vás to bolí, a než se ta tabletka zpracuje skrz váš trávicí systém, který bývá často zanešený, tak to nějakou dobu trvá, než nastoupí účinek úlevy. Takže když si nanesete náplast a necháte jí pár minut působit, ucítíte úlevu.

Kategorie: Zdraví

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *